Quantcast

Hedemora

Du kan alltid ringa vår växel om du är osäker på vem du ska kontakta:  0225-77 40 00

Vid offertförfrågan kontaktar du en säljare. 

Säljare

Fredrik Johansson
0225-59 54 56
fredrik.johansson@permobil.com

Tekniker

Anders Lissars
0225-77 40 00
anders.lissars@permobil.com

Tekniker

Ove Larsson
0225-77 40 00
ove.larsson@permobil.com

Ekonomiassistent

Terece Sjöqvist
0225-62 99 43
terece.sjoqvist@permobil.com

Verkstadsansvarig

Vakant
0225-77 40 00

 

 

 

Tekniker

Rasmus Wikström
0225-77 40 00
rasmus.wikstrom@permobil.com

Tekniker

Johnny Lind
0225-77 40 00
johnny.lind@permobil.com

Ekonomiansvarig

Åsa Vikholm
0225-59 54 53
asa.vikholm@permobil.com

 

Operativ chef

Mattias Danielsson
0225-59 54 54
mattias.danielsson@permobil.com

Tekniker

Johnny Gustafsson
0225-77 40 00
johnny.gustafsson@permobil.com

Tekniker

Robin Becker
0225-77 40 00
robin.becker@permobil.com

Inköp- och lageransvarig

Ulf Andersson
0225-59 54 57
ulf.andersson@permobil.com